Vi skulle vilja använda statistikkakor i syfte att löpande förbättra webbplatsen. Godkänner du det? Du kan när som helst ändra ditt val.

Arbetslag, spår eller klass

Förskoleklass: Mia Karlberg,  mia.karlberg@vastervik.se

Lärare årskurs 1: Anna Johansson, anna.johansson@vastervik.se

Lärare årskurs 2 - 3: Carola Ring, carola.ring@vastervik.se

Lärare 4-6: Susanne Israel susanne.israel@vastervik.se, Lovisa Berg, lovisa.berg@vastervik.se och Sussie Levin Elb sussie.levin-elb@vastervik.se

Lärare textilslöjd: Harriet Norell, harriet.norell@vastervik.se

Lärare trä- och metallslöjd: Eric Kristiansson, eric.kristianson@vastervik.se 

Lärare idrott: Maria Nyström, maria.nystrom@vastervik.se

Resurs: Anna Johansson, anna.johansson@vastervik.se

Fritidshem och resurs: Mikaela Krantz, mikaela.krantz@vastervik.se

Fritidshem: Linda Didrikson  

Fritidshem: Jens Ekelund, jens.ekelund@vastervik.se

Fritidshem: Mia Karlberg, mia.karlberg@vastervik.se

  

                                         

                                      

                                          

 

 

                             

 

Sidan senast granskad den 7 juli 2024