Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Läs mer om våra webbkakor

Kontakta fritidsgårdarna

Mejeriet UNG

Telefon: 0490-25 56 83
Johan Kjällgren, Samordnare johan.kjallgren@vastervik.se
Robert Holmstedt, Fritidsledare  robert.holmstedt@vastervik.se
Marie Davidsson, Fritidsledare marie.davidsson@vastervik.se
Therese Filipsson, Fritidsledare therese.filipsson@vastervik.se
Albin Harrén, Fritidsledare (ansvarig för KUNG)  albin.harren@vastervik.se
Sarah Tarabeih, Fritidsledare (ansvarig för ungdomsrådet) sarah.tarabeih@vastervik.se
Rami Al Shehabi, Kulturvärd rami.al-shehabi@vastervik.se
Kristina Sranka, Fritidsledare kristina.sranka@vastervik.se
Simon Johansson, Fritidsledare (Föräldraledig) simon.johansson@vastervik.se

Ankarsrums fritidsgård

Telefon: 0490-25 73 28
Göran Johansson, samordnare göran.johansson@vastervik.se
Thomas Abwe, fritidsledare thomas.abwe@vastervik.se
Carita Sundström, fritidsledare carita.sundström@vastervik.se

Gunnebo fritidsgård

Telefon: 0490-25 56 85
Johan Söderlind, tf samordnare johan.soderlind@vastervik.se
Lise-Lotte Tervonen, fritidsledare lise-lotte.tervonen@vastervik.se
Peer Kristiansson, fritidsledare peer.kristiansson@vastervik.se
Lisa Svensson, fritidsledare lisa.svensson@vastervik.se

Gamleby fritidsgård

Telefon: 0493-21764
Staffan Lindberg, samordnare staffan.lindberg@vastervik.se
Malin Eriksson, fritidsledare malin.eriksson@vastervik.se
Pierre Sörensson, fritidsledare pierre.sörensen@vastervik.se
Klara Eriksson, fritidsledare klara.eriksson@vastervik.se

Överums fritidsgård

Telefon: 0493-217 60
Gun-Britt Rindstål, samordnare gun-britt.rindstal@vastervik.se
Johan Ericsson, fritidsledare johan.ericsson@vastervik.se
Fredrik Edmark, fritidsledare fredrik.edmark@vastervik.se

Mobila fritidsgården

Theo Larzon, fritidsledare theodor.larzon@vastervik.se 072-2431182
Lisa Bengtson, fritidledare lisa.bengtson@vastervik.se 072-2468479

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommunstyrelsen@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

(Om du vill vara anonym kan du välja att inte fylla i din e-post. Observera att du då inte kan få något e-postsvar från oss.)

snowboardhopp

Dessa träffpunkter har utbildad personal på plats under sina generösa öppettider. De lyssnar mer än gärna på dig och dina idéer och hjälper dig att gå vidare med dom. Kolla in respektive plats som känns aktuell för dig för att få mera information.

Sidan senast granskad den 17 november 2015
Innehållsansvarig: Robert Holmstedt

Kontakta fritidsgårdarna

Mejeriet UNG

Telefon: 0490-25 56 83
Johan Kjällgren, Samordnare johan.kjallgren@vastervik.se
Robert Holmstedt, Fritidsledare  robert.holmstedt@vastervik.se
Marie Davidsson, Fritidsledare marie.davidsson@vastervik.se
Therese Filipsson, Fritidsledare therese.filipsson@vastervik.se
Albin Harrén, Fritidsledare (ansvarig för KUNG)  albin.harren@vastervik.se
Sarah Tarabeih, Fritidsledare (ansvarig för ungdomsrådet) sarah.tarabeih@vastervik.se
Rami Al Shehabi, Kulturvärd rami.al-shehabi@vastervik.se
Kristina Sranka, Fritidsledare kristina.sranka@vastervik.se
Simon Johansson, Fritidsledare (Föräldraledig) simon.johansson@vastervik.se

Ankarsrums fritidsgård

Telefon: 0490-25 73 28
Göran Johansson, samordnare göran.johansson@vastervik.se
Thomas Abwe, fritidsledare thomas.abwe@vastervik.se
Carita Sundström, fritidsledare carita.sundström@vastervik.se

Gunnebo fritidsgård

Telefon: 0490-25 56 85
Johan Söderlind, tf samordnare johan.soderlind@vastervik.se
Lise-Lotte Tervonen, fritidsledare lise-lotte.tervonen@vastervik.se
Peer Kristiansson, fritidsledare peer.kristiansson@vastervik.se
Lisa Svensson, fritidsledare lisa.svensson@vastervik.se

Gamleby fritidsgård

Telefon: 0493-21764
Staffan Lindberg, samordnare staffan.lindberg@vastervik.se
Malin Eriksson, fritidsledare malin.eriksson@vastervik.se
Pierre Sörensson, fritidsledare pierre.sörensen@vastervik.se
Klara Eriksson, fritidsledare klara.eriksson@vastervik.se

Överums fritidsgård

Telefon: 0493-217 60
Gun-Britt Rindstål, samordnare gun-britt.rindstal@vastervik.se
Johan Ericsson, fritidsledare johan.ericsson@vastervik.se
Fredrik Edmark, fritidsledare fredrik.edmark@vastervik.se

Mobila fritidsgården

Theo Larzon, fritidsledare theodor.larzon@vastervik.se 072-2431182
Lisa Bengtson, fritidledare lisa.bengtson@vastervik.se 072-2468479

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

vasterviks.kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommunstyrelsen@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

(Om du vill vara anonym kan du välja att inte fylla i din e-post. Observera att du då inte kan få något e-postsvar från oss.)