Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Läs mer om våra webbkakor

Kontakta fritidsgårdarna

Mejeriet UNG

Telefon: 0490-25 56 83
Johan Kjällgren, Samordnare johan.kjallgren@vastervik.se
Robert Holmstedt, Fritidsledare  robert.holmstedt@vastervik.se
Marie Davidsson, Fritidsledare marie.davidsson@vastervik.se
Albin Harrén, Fritidsledare ( Föräldraledig ) albin.harren@vastervik.se
Isak Sranka Fritidsledare isak.sranka@vastervik.se

Ankarsrums fritidsgård

Telefon: 0490-25 73 28

Stefan Gustavsson stefan.gustavsson@vastervik.se
Thomas Abwe, fritidsledare thomas.abwe@vastervik.se
Carita Sundström, fritidsledare carita.sundström@vastervik.se

Gunnebo fritidsgård

Telefon: 0490-25 56 85
Stefan Gustavsson samordnare stefan.gustavsson@vastervik.se
Johan Söderlind, fritidsledare johan.soderlind@vastervik.se
Rami Al Shehabi, fritidsledare rami.al-shehabi@vastervik.se

Gamleby fritidsgård

Telefon: 0493-21764
Johan Ericsson, samordnare johan.ericsson@vastervik.se
Malin Eriksson, fritidsledare malin.eriksson@vastervik.se
Pierre Sörensson, fritidsledare pierre.sörensen@vastervik.se
Klara Eriksson, fritidsledare klara.eriksson@vastervik.se

Överums fritidsgård

Telefon: 0493-217 60
Johan Ericsson, samordnare johan.ericsson@vastervik.se
Linda Ross, fritidsledare linda.ross@vastervik.se
Fredrik Edmark, fritidsledare fredrik.edmark@vastervik.se

Mobila fritidsgården

Theo Larzon, fritidsledare theodor.larzon@vastervik.se 072-2431182

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommun@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

snowboardhopp

Våra träffpunkter för ungdomar har utbildad personal på plats under sina generösa öppettider. De lyssnar mer än gärna på dig och dina idéer och hjälper dig att gå vidare med dem. Kolla in den eller de platser som känns aktuella för dig för mer information.

Sidan senast granskad den 20 mars 2019
Innehållsansvarig: Robert Holmstedt

Kalendarium

Kontakta fritidsgårdarna

Mejeriet UNG

Telefon: 0490-25 56 83
Johan Kjällgren, Samordnare johan.kjallgren@vastervik.se
Robert Holmstedt, Fritidsledare  robert.holmstedt@vastervik.se
Marie Davidsson, Fritidsledare marie.davidsson@vastervik.se
Albin Harrén, Fritidsledare ( Föräldraledig ) albin.harren@vastervik.se
Isak Sranka Fritidsledare isak.sranka@vastervik.se

Ankarsrums fritidsgård

Telefon: 0490-25 73 28

Stefan Gustavsson stefan.gustavsson@vastervik.se
Thomas Abwe, fritidsledare thomas.abwe@vastervik.se
Carita Sundström, fritidsledare carita.sundström@vastervik.se

Gunnebo fritidsgård

Telefon: 0490-25 56 85
Stefan Gustavsson samordnare stefan.gustavsson@vastervik.se
Johan Söderlind, fritidsledare johan.soderlind@vastervik.se
Rami Al Shehabi, fritidsledare rami.al-shehabi@vastervik.se

Gamleby fritidsgård

Telefon: 0493-21764
Johan Ericsson, samordnare johan.ericsson@vastervik.se
Malin Eriksson, fritidsledare malin.eriksson@vastervik.se
Pierre Sörensson, fritidsledare pierre.sörensen@vastervik.se
Klara Eriksson, fritidsledare klara.eriksson@vastervik.se

Överums fritidsgård

Telefon: 0493-217 60
Johan Ericsson, samordnare johan.ericsson@vastervik.se
Linda Ross, fritidsledare linda.ross@vastervik.se
Fredrik Edmark, fritidsledare fredrik.edmark@vastervik.se

Mobila fritidsgården

Theo Larzon, fritidsledare theodor.larzon@vastervik.se 072-2431182

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommun@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun