Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Läs mer om våra webbkakor

Kalender för Mejeriet UNG

Kontakta Mejeriet UNG

Mejeriet UNG

Telefon: 0490-25 56 83

Johan Kjällgren, Samordnare
johan.kjallgren@vastervik.se

 Robert Holmstedt, Fritidsledare 
robert.holmstedt@vastervik.se

Marie Davidsson, Fritidsledare
marie.davidsson@vastervik.se

Therese Filipsson, Fritidsledare
therese.filipsson@vastervik.se

Albin Harrén, Fritidsledare (ansvarig för KUNG) 
albin.harren@vastervik.se

Sarah Tarabeih, Fritidsledare (ansvarig för ungdomsrådet)
sarah.tarabeih@vastervik.se

Rami Al Shehabi, Kulturvärd
rami.al-shehabi@vastervik.se

Kristina Sranka, Fritidsledare
kristina.sranka@vastervik.se

Simon Johansson, Fritidsledare (Föräldraledig)
simon.johansson@vastervik.se

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommun@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

 

 

 

Valt datumintervall

27 februari 2020 - 29 mars 2020

Sidan senast granskad den 16 mars 2015
Innehållsansvarig: Robert Holmstedt

Kontakta Mejeriet UNG

Mejeriet UNG

Telefon: 0490-25 56 83

Johan Kjällgren, Samordnare
johan.kjallgren@vastervik.se

 Robert Holmstedt, Fritidsledare 
robert.holmstedt@vastervik.se

Marie Davidsson, Fritidsledare
marie.davidsson@vastervik.se

Therese Filipsson, Fritidsledare
therese.filipsson@vastervik.se

Albin Harrén, Fritidsledare (ansvarig för KUNG) 
albin.harren@vastervik.se

Sarah Tarabeih, Fritidsledare (ansvarig för ungdomsrådet)
sarah.tarabeih@vastervik.se

Rami Al Shehabi, Kulturvärd
rami.al-shehabi@vastervik.se

Kristina Sranka, Fritidsledare
kristina.sranka@vastervik.se

Simon Johansson, Fritidsledare (Föräldraledig)
simon.johansson@vastervik.se

Ansvarig förvaltning

Kommunstyrelsens förvaltning
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommun@vastervik.se

Ansvarig nämnd

Kommunstyrelsen
593 80 Västervik

Besöksadress: Fabriksgatan 21

0490-25 40 00

kommun@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun