Hoppa över navigering [snabbkommando alt S] Webbplatsinformation [snabbkommando alt 0] Startsida [snabbkommando alt 1] Nyhetssida [snabbkommando alt 2] Sökfunktion [snabbkommando alt 4] Vanliga frågor [snabbkommando alt 5] Hjälpsida [snabbkommando alt 6] Kontakta oss [snabbkommando alt 7]
Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Läs mer om våra webbkakor

Kommunfullmäktige 30 januari 2023

Beslutande organ

Kommunfullmäktige

Kungörelsedatum

2023-01-19

Datum då kungörelsen sätts upp

2023-01-19

Datum då kungörelsen tas ned

2023-01-31

Förvaringsplats för handlingarna

Kommunstyrelsens förvaltning

Sekreterare

Johan Hägglund

Datum då kungörelsen sätts upp

0001-01-01

Datum då kungörelsen tas ned

0001-01-01

Sidan senast granskad den 19 januari 2023
Innehållsansvarig: Malin Davidsson