Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Läs mer om våra webbkakor

Socialpedagogiskt centrum

Forsknings- och utvecklingsstrateg


Michalea Ericsson
Telefon: 0490 - 25 41 20
E-post: michaela.ericsson@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun

Nedan presenteras FoU Campus Västerviks medarbetare, kontakta oss gärna om du vill veta mer.

Forsknings- och utvecklingsstrateg

Michaela Ericsson
Telefon: 0490 - 25 41 20
E-post: michaela.ericsson@vastervik.se

Forsknings‐ och utvecklingskoordinator

Klara Björkum
E-post: klara.bjorkum@vastervik.se

Professor i barn‐ och ungdomsvetenskap.

Emma Sorbring
E-post: emma.sorbring@hv.se

Projektledare (Unga vuxna som flyttar till Västervik)

Lisa Hedman
Telefon: 0490 - 25 41 48
E-post: lisa.hedman@vastervik.se

Forskare (Unga vuxna som flyttar till Västervik)

Kristine Crondahl
E-post: kristine.crondahl@hv.se

Anna‐Lena Borg
E-post: anna‐lena.borg@hv.se

Forskare Utvecklingssamtal i grupp - lärande i arbetslivet

Camilla Seitl
E-post: camilla.seitl@hv.se

Forskare – Barn och unga i ekonomisk utsatthet

Anette Bolin
E-post: anette.bolin@hv.se

RiSE - Research Institutes of Sweden

Torbjörn Håkansson
Telefon: 0490 - 875 70 / 070 311 5685
E-post: torbjorn.hakansson@lnu.se

Sidan senast granskad den 23 april 2019
Innehållsansvarig: Beatrice Ström

Socialpedagogiskt centrum

Forsknings- och utvecklingsstrateg


Michalea Ericsson
Telefon: 0490 - 25 41 20
E-post: michaela.ericsson@vastervik.se

Kontakta Västerviks kommun