Kontakta oss

Receptionens öppettider

Måndag - Torsdag 07.30 - 16.30
Fredag: 07.30 - 15.00
Lunchstängt: 11.30 - 12.30

Telefon

0490 - 25 40 90 

Besöksadress

Östersjövägen 8

Postadress

593 32 Västervik

Kontakta Västerviks kommun

(Om du vill vara anonym kan du välja att inte fylla i din e-post. Observera att du då inte kan få något e-postsvar från oss.)

Vi på Campus Västervik

Reception

Lisbeth Johansson
Telefon: 0490 - 25 40 90
E-post: lisbeth.johansson@vastervik.se

Campuschef 

Jerry Engström
Telefon: 0490 - 25 41 14
E-post: jerry.engstrom@vastervik.se

Campus vägledning

Karin Bolin
Telefon: 0490 - 25 41 19
E-post: karin.bolin@vastervik.se 

Utbildningskoordinatorer

Agne Berg
Telefon: 0490 - 25 41 11
E-post: agne.berg@vastervik.se

Beatrice Ström
Telefon: 0490 - 25 41 10
E-post: beatrice.strom@vastervik.se

Gunnar Jansson
Telefon: 0490 - 25 40 87
E-post:gunnar.jansson@vastervik.se

Jerker Lindblom
Telefon: 0490 - 25 41 53
E-post: jerker.lindblom@vastervik.se

Katja Vrettou
Telefon: 0490 - 25 41 46
E-post: katja.vrettou@vastervik.se

Lisa Hedman
Telefon: 0490 - 25 41 48
E-post: lisa.hedman@vastervik.se

Processledare FoU Campus Västervik

Michaela Ericsson
Telefon: 0490 - 25 41 20
E-post: michaela.ericsson@vastervik.se

Högskolan Väst på Campus Västervik

Doktorand

Susanne Holm
Telefon: 0520 - 22 37 15
E-post: susanne.holm@hv.se

Lektor i socialt arbete

Magnus Broström - Fil dr. Äldre och åldrande
Telefon: 073 - 08 51 069
E-post: magnus.brostrom@hv.se

Linnéuniversitetet på Campus Västervik

Samverkanskoordinator

Torbjörn Håkansson
Telefon: 0490 - 875 70 / 070 311 5685
E-post: torbjorn.hakansson@lnu.se

Kliniska adjunkter

Anna Aldenius
Telefon: 0722 06 23 21
E-post: anna.aldenius@lnu.se

Ågot Einebrant Lundén
Telefon: 0722 06 23 02
E-post: agot.einebrant-lunden@lnu.se

Magdalena Jungevall
Telefon: 0722 14 77 99
E-post: magdalena.jungevall@lnu.se

Katja Frista
E-post: katja.frista@lnu.se

Else Skovsgaard
Telefon: 0722 03 02 90
E-post: else.skovsgaard@lnu.se

Sidan senast granskad den 20 april 2017
Innehållsansvarig: Beatrice Ström

Kontakta oss

Receptionens öppettider

Måndag - Torsdag 07.30 - 16.30
Fredag: 07.30 - 15.00
Lunchstängt: 11.30 - 12.30

Telefon

0490 - 25 40 90 

Kontakta oss

Receptionens öppettider

Måndag - Torsdag 07.30 - 16.30
Fredag: 07.30 - 15.00
Lunchstängt: 11.30 - 12.30

Telefon

0490 - 25 40 90 

Besöksadress

Östersjövägen 8

Postadress

593 32 Västervik

Kontakta Västerviks kommun

(Om du vill vara anonym kan du välja att inte fylla i din e-post. Observera att du då inte kan få något e-postsvar från oss.)